Rewital
ACM

SIŁOWNIA

Rewital - Centrum Fitnes i Dietetyki

Siłownia w Centrum Fitness i Dietetyki Rewital jest miejscem gdzie w kameralnej atmosferze można spędzić aktywnie i przyjemnie czas. W naszej siłowni stawiamy przede wszystkim na trening funkcjonalny oraz ćwiczenia z użyciem wolnych ciężarów i własnej masy ciała

Podzielona została na 4 strefy treningowe, przygotowane do odpowiedniego rodzaju zadań:

 • Strefa Cardio, w strefie tej do dyspozycji użytkowników oddane są rowerki stacjonarne, orbitreki, ergometry wioślarskie oraz bieżnia. Trening cardio jest podstawowym treningiem, który spełnia funkcję przygotowawczą, zwiększającą wydolność organizmu, polepszając tym samym pracę serca i układu oddechowego oraz stanowi skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej.
   
 • Strefa wolnych ciężarów, w tej strefie  zajdziesz blisko 300kg obciążenia, ławki, sztangi, drążki oraz atlasy. Trening w tym miejscu również ma za zadanie pomóc w utracie tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim pozwoli rozbudować i ukształtować tkankę mięśniową  i sylwetkę.
   
 • Strefa treningu funkcjonalnego, w strefie tej znajdują się specjalne taśmy TRX, piłki do ćwiczeń równowagi Bosu, piłki gimnastyczne i lekarskie, stepy, drabinki, taśmy THERA-BAND, maty do ćwiczeń oraz hantle. Strefa treningu funkcjonalnego jest to miejsce przeznaczone dla ludzi, którzy pragną zwiększyć swoją sprawność i elastyczność  z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała oraz stretchingu.
   
 • Strefa kapsuł Vacu Activ, stanowi wyjątkowy zestaw urządzeń, których zadaniem jest spotęgowanie efektów odchudzania, ujędrnienia ciała oraz podnoszenia osiągów. Innowacyjny trening na bieżni lub na rowerze z wykorzystaniem podciśnienia i podczerwieni przynosi znaczące efekty w modelowaniu sylwetki.
   

Ponadto w przypadku problemów zdrowotnych w naszym Akademickim Centrum Medycznym można skorzystać z szeregu usług z zakresu diagnostyki oraz rehabilitacji.

Do pobrania:

Katalog - AKTYWNY SENIOR

ZAPRASZAMY 
 

Odwiedź Centrum Fitness i Dietetyki Rewital i skorzystaj z naszej pomocy

 

 

 

 • Kamil Rzepka

  Kamil Rzepka

  Trener personalny, instruktor zajęć Rewital FIT i Trening Obwodowy

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
 • Centrum Fitness i Dietetyki RewitalWyższa Szkoła Gospodarki
  ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  budynek M

  SZCZEGÓŁY
 • Akademickie Centrum MedyczneWyższa Szkoła Gospodarki
  ul. A.Naruszewicza 11
  budynek K

  SZCZEGÓŁY